Hoppa till sidans innehåll

Stalljour VT-22 period 2


23/4 Ellis Room

Anna-Carin Österberg

Sara Trygg

Maja Kisterud

Alexander Österberg

Sara Österberg

Ellie Andersson -12

Pim Woronin

24/4 Emma Magnusson

Carin Torevik

Maria Norén

Elin Skansen

Selma Hebeisen

Siri Torevik

Nova Blom

Tuva Kihlstadius

My Dahlberg

30/4 Bibbi Larsson

Annika Warg

Emma Huss

Josefine Dahlgren

Elise Slorfeldt

Tindra Löfdahl

Angela Shamku

Tuva Hjärt

Tilde Hjärt

1/5 Paula Albinsson

Sofie Johansson

Julia Kobierska

Alex Nilsson

Idun Mellbin

Molly Öberg

Svea Nyström

Astrid Arenö

Pixi Krantz

7/5 Jenny Wärnevall

Marianne Eliassen

Maryna Vilhelm

Stella Gehrken

Elsa Karlsson-Holmér

Hilda Karlsson-Holmér

Victor Vilhelm

Sofia Vilhelm

Tuva Jansson

8/5 Kristine Aarestad-Eriksen

Ann Emanuelsson

Hanna Sundbäck

Julia Nilsson

Lova Relte

Nicole Liljendahl

Ellie Andersson -13

Elina Byström

Zoe Liljegren-Medhanie

Kimmi Frodlund

14/5 Helén Torevik

Marie Adolfsson

Pernilla Johansson

Veronica Larsson

Ellen Olsson

Alice Olsson

Beatrice Azalevie

Ariona Mehmete

Alice Karlsson

15/5 Marina Brunzell

Christina Brunzell

Hanna Ryman

Vanessa Stanek

Matilda Johansson

Hanna Gunnarsson

Millie Eriksson

Augusta Wessling

21/5 Malin Linell

Krister Eriksson

Anna Eriksson

Lena Hansemark

Elsa Hvitt

Saga Ljosdal

Alma Eriksson

Minna Hvitt

Melissa Fors

Stella Slätt

22/5 Anna Flank

Karolina Sendor

Anders Ylén

Anna-Lena Edquist

Emilia Ekström

Linnéa Bergstedt

Stella Halling

Basia Kwiecinka

Elina Ylén

Charline Johansson

28/5 Jenny Willman

Anna Mossberg

Hanna Nordström

Therese Larsson

Jenna Lind

Olivia Wäxfeldt-Fisk

Hilma Nordahl

Minna Willman

Bonnie Rhönnstad

29/5 Sara-Lena Aspetorp

Kjell Åberg

Veronica Eriksson

Johanna Turesson

Leah Gurnett

Julia Alexandersson

Inez Gustafsson

Nora och Thea Harlyng- Eliasson

4/6 Linda Ohlsson

Cays-Marie Persson

Jennie Björk

Bodil Lundberg

Novalie Jonsson

Wilma Hansson

Britta Lundberg

Kajsa Lundberg

Rut Andersson- Vass

5/6 Sofia Mossberg

Peter Danielsson

Nadia Hagersjö

Anneli Jonasson

Moa Wdelius

Emma Wadelius

Elli Nilsson

Elsa Solberg

Alicia Winberg

Alice Persebo

11/6 Linda Augustsson

Birgitta Azcarate

Julia Engebretsen

Ingalill Karlsson

Belivia Myrén

Molly Augustsson

Andrin och Laurin Müller

Holger Ekegren

12/6 Annika Seth

Jessica Bornviken

Anki Sahlström

Jessica Axelsson

Helén Magnusson

Tilda Bornviken

Lova Kiiveri

Isabelle Höij- Sahlström

Cornelia Persson

18/6 Christina Danielsson- Röhr

Monica Brandel- Löwed

Pernilla Nyhrén – Eliasson

Therese Kjörsvik

Astrid Nilsson

Stina Nilsson

Minna Wikstedt

Villemo Andersson

Jehlia Carlsson

19/6 Susanne Borrenmo

Tina Aregarn

Elena Sohlberg

Anne Lundquist

Aileen Alfredsson

Fanny Hoffman

Felicia Thorén

Isabelle Ahlström

Sara och Elina Arne

Uppdaterad: 21 MAR 2022 13:44 Skribent: Therese Hellström
E-post: Adressen Gömd
 
Inrapportering av bortaresultat till Malin Wikström
073-8474572
 
 
Fakturor ska ALLTID betalas med OCR-nummer till vårt 
gamla bankgiro 777-8947. 

Övriga inbetalningar görs till
vårt nya bankgiro 5013-1655.
SWISH: 123 079 85 46

Märk alltid betalningen tydligt
med vad den gäller
och för vem.
 
Hemsida:
Klubbshop:
(Skapa användare och ange kod: ARK2020)
 
 
 

Postadress:
Arvika RK - Ridsport
Kvarntorpsvägen 1
67134 Arvika

Kontakt:
Tel: 057017765
E-post: arvikaridklubb@outlo...

Se all info